EN

پژوهشگاه سرمایه ملی است

مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران:

پژوهشگاه سرمایه ملی است

مهندس ابراهیم علوی طالقانی، مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران، در بازدید از غرفه پژوهشگاه صنعت نفت در اولین روز از هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار گفت: پژوهشگاه نه تنها دارایی بزرگی برای صنعت نفت و شرکت ملی محسوب می‌شود بلکه جایگاه و دارایی بزرگی برای تمام کشور به حساب می‌آید.

طالقانی به پروژه‌های مختلف این مدیریت با پژوهشگاه صنعت نفت اشاره کرد و گفت: پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران در حوزه‌های مواد شیمیایی، مخزن، نرم‌افزار‌های مختلف، مواد و محیط زیست، ساخت سنسور‌ پروژه‌های متعددی را با پژوهشگاه صنعت نفت داشته است که دستاوردهای بسیار خوبی از این پروژه‌ها به دست آمده است.

این مقام مسئول با تاکید بر این‌که تا کنون پروژه‌های بسیاری در این مرکز تحقیقاتی به انجام رسیده است، گفت: نحوه به‌کارگیری دستاورد‌های پژوهشی پژوهشگاه از مهم‌ترین نکاتی است که باید در راس امور قرار گیرد و امیدواریم با حضور مدیریت جدید، این مراحل تسریع شود.

وی افزود: اطلاع‌رسانی پروژه‌ها و زمینه به کارگیری آنها در صنعت و تجاری‌سازی پروژه‌ها حلقه مفقوده‌ای است که می بایست همواره در مجموعه فعالیت های پژوهی به آنها توجه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support