EN

از همه ظرفیت ها برای معرفی توانمندی های پژوهشگاه بهره می گیریم

از همه ظرفیت ها برای معرفی توانمندی های پژوهشگاه بهره می گیریم

 دکتر منصور بزمی؛ از  همه ظرفیت­ها  برای معرفی توانمندی های پژوهشگاه بهره می گیریم

 معاون فناوری و روابط بین الملل پژوهشگاه صنعت نفت در حاشیه نمایشگاه چهاردهم انرژی کیش به برخی از دستاوردهای پژوهشگاه صنعت اشاره کرد و گفت :گزارشی در خصوص دستاوردهایی نظیر DMC پارس جنوبی، پارسی سول،ادورانت و میکرو CHP به معاون وزیر نفت ارائه شده است.

وی در ادامه از ابراز تمایل یک شرکت اتریشی به مذاکره و همکاری با پژوهشگاه در زمینه ازدیاد برداشت خبر داد و افزود:

این شرکت اتریشی در زمینه ازدیاد برداشت، فعالیت های بسیاری در سطح دنیا انجام داده و مذاکرات اولیه در زمینه همکاری مشترک انجام شده است.

معاون فناوری و روابط بین الملل پژوهشگاه صنعت نفت به تفاهم نامه ها  و قراردادهای این مجموعه در ایام برگزاری نمایشگاه نیز اشاره کرد و گفت: دومین روز نمایشگاه انرژی نیز تفاهم نامه ای با حضور رییس پژوهشگاه و مدیر عامل منطقه آزاد کیش در حوزه انرژی های تجدیدپذیر، محیط زیست و آموزش های مشترک به امضاء خواهد رسید.

وی در خاتمه تصریح کرد: قراردادی با یکی از مراکز پتروشیمی کشور برای ارائه دانش فنی و طراحی یک واحد سولفورزدایی عمیق از نفتا به امضاء خواهد رسید و به این ترتیب امیدواریم با بهره گیری از ظرفیت های ایجاد شده در این نمایشگاه بتوانیم توانمندیهای پژوهشگاه صنعت نفت را به بهترین شکل ارایه کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support