EN

ضرورت بهره گیری از تجربیات بازنشستگان در پیشبرد اهداف سازمان

ضرورت بهره گیری از تجربیات بازنشستگان در پیشبرد اهداف سازمان

رییس پژوهشگاه صنعت نفت عنوان کرد؛

ضرورت بهره گیری از تجربیات بازنشستگان در پیشبرد اهداف سازمان

دومین مراسم تجلیل از پیشکسوتان پژوهشگاه صنعت نفت، روز شنبه 14 بهمن ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی این مجموعه برگزار شد.

دکتر توفیقی در این مراسم، ضمن تبریک ایام دهه فجر گفت: انقلاب اسلامی وارد دهه پنجم خود شده است و باید از چهار دهه گذشته درس بگیریم تا در آینده بتوانیم سرنوشت بهتری را برای کشور رقم زنیم.

وی بر ارتباط مستمر سازمان با بازنشستگان تاکید کرد و افزود: ارتباط با کارکنان نباید با روز استخدام شروع و در روز بازنشستگی پایان یابد، چراکه استفاده از تجربیات انباشته شده این افراد می‌ تواند در پیشبرد اهداف سازمان مثمر ثمر باشد.

دکتر توفیقی مشورت با گذشتگان و استفاده از تجربیات و انباشت دانش این افراد را امری ضروری دانست و اظهار کرد: همواره تلاش می‌کنیم که دستاوردهای این عزیزان را حفظ کنیم، آن را بهبود دهیم و در نهایت نام پژوهشگاه صنعت نفت را اعتلاء ‌بخشیم.

ایشان در ادامه، تصریح کرد: صنعت نفت باید دانش بنیان و فناور محور باشد و ما اگر بخواهیم شکر نعمت خدارا بجای آورده باشیم باید تلاش کنیم تا این صنعت بتواند به تکنولوژی‌های روز مجهز شود.

گفتنی است در این مراسم که بیش از 150 نفر از بازنشستگان این مجموعه حضور داشتند، انتخاباتی برای تشکیل هیات مدیره گروه بازنشستگان به مدت دو سال انجام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support