EN

آشنایی با فرهنگ کتاب و کتابخوانی، تضمین کننده سلامت فکری جامعه است

دکتر توفیقی در بازدید از بیست و دومین نمایشگاه کتاب پژوهشگاه :

آشنایی با فرهنگ کتاب و کتابخوانی، تضمین کننده سلامت فکری جامعه است

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت از بیست و دومین نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی که به مناسبت ایام مبارک دهه فجر در این سازمان برپا شده است، بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، دکتر جعفر توفیقی در این بازدید، برگزاری اینگونه نمایشگاه ها را سنّتی دیرینه در فرهنگ ملی و مذهبی ایرانیان دانست و گفت: از کتاب در فرهنگ ما همواره بعنوان بهترین دوست انسان یاد شده و این اقدام بسیار پسندیده و مثبت می تواند موجبات افزایش سواد علمی و عمومی همگان را فراهم آورد.

ایشان ضمن استقبال از دائمی بودن نمایشگاه کتاب در پژوهشگاه، بررسی شرایط لازم برای عملی شدن آنرا در حوزه برنامه ریزی مورد تاکید قرارداد و افزود: سلامت فکری، فردی و سازمانی در جامعه نیازمند ایجاد بسترهای متناسب در زمینه های مختلف است که آشنایی با فرهنگ کتاب و کتابخوانی از عوامل تاثیر گذار و کلیدی در این زمینه محسوب می شود و باید همواره مورد توجه قرار گیرد.

خاطر نشان می شود نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی به مناسبت ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، از 17 الی 30 بهمن ماه به مدت دو هفته در کتابخانه مرکزی پژوهشگاه برقرار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support