مهار تورم و رشد تولید

پژوهشگاه صنعت نفت 4 رتبه برتر را به خود اختصاص داد

پژوهشگاه صنعت نفت 4 رتبه برتر را به خود اختصاص داد

در هشتمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت نفت؛

پژوهشگاه صنعت نفت 4 رتبه برتر را به خود اختصاص داد

دکتر فلور شایق، رییس فناوری و نوآوری پژوهشگاه صنعت نفت، با بیان این‌که هشتمین جشنواره پژوهش و فناوری نفت در سال 1396 با تحولات بسیاری نسبت به سال‌های پیشین برگزار شد، گفت: بازنگری دستورالعمل جشنواره و شاخص‌های انتخاب برترین‌های عرصه پژوهش و فناوری، پیاده‌سازی سامانه بارگذاری مستندات داوطلبان و ارزیابی این افراد به صورت الکترونیکی در سامانه جامع اطلاعات نفت و برگزاری در محیط عملیاتی در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس سه ویژگی برجسته این دوره نسبت به ادوار پیشین می‌باشد.

وی به تعداد شرکت کنندگان در این جشنواره اشاره کرد و افزود: در هشتمین دوره جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نفت بیش از 790 نفر در چهار حوزه پژوهشگر، فناور، کارشناس و پروژه پژوهشی برتر در سامانه ثبت‌نام کردند که در همین راستا تعداد 15 نفر از پژوهشگران پژوهشگاه صنعت نفت در سه حوزه پژوهشگر، فناور و پروژه پژوهشی مدارک خود را در سامانه بارگذاری کرده و مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند.

شایق در همین راستا ادامه داد: از دو نفر پژوهشگر برتر وزارت نفت در حوزه فنی، هر دو نفر از پژوهشگاه صنعت نفت و از سه نفر فناور برتر، یک نفر از پژوهشگاه صنعت انتخاب شد و پروژه پژوهشی برتر وزارت نفت نیز به این سازمان اعطاء شد.

بر همین اساس سپهر صدیقی از پردیس پایین‌دستی و فرهاد خوشبخت ار پردیس بالا‌دستی به ترتیب رتبه اول و دوم پژوهشگر برتر، فهمیه نادری نیز رتبه دوم فناور برتر وزارت نفت و پروژه مدلسازی سه‌بعدی حوضه‌های رسوبی خلیج فارس و دریای عمان رتبه اول پروژه پژوهشی برتر را در این جشنواره به خود اختصاص دادند.

گفتنی است امسال پژوهشگاه در حوزه کارشناس پژوهشی شرکت کننده نداشته است و در رابطه با مرکز پژوهشی برتر نیز مقرر شد که انتخاب مراکز بصورت دو سالانه انجام شود، بنابراین امسال منتخبی اعلام نگردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support