EN

با همکاری واحد آموزش و تجهیز نیروی انسانی پژوهشگاه صنعت نفت

سومین دوره تخصصی تحول دیجیتال در منطقه ویژه ی اقتصادی انرژی پارس برگزار شد

تحول دیجیتال، عسلویه
سومین دوره تخصصی تحول دیجیتال در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در تاریخ ­های 30 و 31 خردادماه در منطقه ویژه ­ی اقتصادی انرژی پارس  (عسلویه) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، با توجه به روند سریع تحولات دنیا و ورود فناوری‌های جدید، سازمان‌های پژوهشی و دانشگاه­ ها باید دانش خود را به طور مستمر و با سرعت بالا به روز نمایند. از این رو با همت معاونت فناوری و اموربین ­الملل و آموزش و تجهیز نیروی انسانی پژوهشگاه صنعت نفت بنا به تقاضا و نیاز صنعت و در گام نخست اعلام نیاز منطقه ویژه­ ی اقتصادی انرژی پارس ( عسلویه)، اولین دوره نیاز محور را بطور اختصاصی در محل آن سازمان ( عسلویه) برگزار شد.

همچنین علاوه بر برنامه آموزشی، نشست­ ها­ی تخصصی در خصوص اخذ پروژه­ ها­ی عملیاتی در حوزه­ ها­ی هوش مصنوعی و تحول دیجیتال نیز برگزار گردید که این نشست‌ها در مراحل مذاکره و عقد قرارداد می­ باشد.

لازم به ذکر است پژوهشگاه صنعت نفت درصدد است فرهنگ‎ سازی تحول دیجیتال را بنا به نیاز سایر بخش‌های صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در محل آن سازمان‌ها به منظور توسعه دانش و ایجاد زیرساخت‌های لازمه ی در گامی فراتر اخذ پروژه‌های صنعتی مشترک برگزار نماید.

گفتنی است این دوره تخصصی با همکاری پژوهشگاه صنعت نفت، هلدینگ دانش بنیان دانیال موج و دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات و با حضور جمع کثیری از مدیران ارشد منطقه ویژه و پتروشیمی‌های مستقر در منطقه برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support