EN

پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت پتروشیمی بندر امام تفاهم‌نامه همکاری منعقد کردند

پژوهشگاه صنعت نفت، همایش توسعه روابط با دانش بنیان، دکتر بزمی

با هدف هوشمند‌سازی و تحول دیجیتال؛

پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت پتروشیمی بندر امام تفاهم‌نامه همکاری منعقد کردند

روز یک‌شنبه 15 آبان ماه در حاشیه همایش «توسعه روابط با شرکت‌های دانش بنیان و فناور»، پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت پتروشیمی بندر امام تفاهم‌نامه همکاری منعقد کردند.

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، در راستای اهداف سال دانش‌بنیان و با تکیه بر توانمندی‌های داخل و رونق تولید داخل این تفاهم‌ نامه همکاری به امضاء رسید.

بر اساس این گزارش این تفاهم‌نامه با هدف هوشمند‌سازی و تحول دیجیتال در صنعت پتروشیمی میان این دو مجموعه منعقد شده است.

این گزارش می‌افزاید، تفاهم‌نامه حاضر به منظور تسهیل در همکاری‌های ساخت و فعالیت‌های فناورانه و همچنین در جهت رفع نیاز واحد‌های مجتمع پتروشیمی بندر امام میان طرفین منعقد شده است.

دکتر منصور بزمی، معاون فناوری و روابط‌ بین‌الملل پژوهشگاه صنعت نفت، در حاشیه امضاء‌ این تفاهم‌نامه به جایگاه پژوهشگاه اشاره کرد و گفت: این مرکز پژوهشی همواره در خدمت شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپ‌ها می‌باشد و این شرکت‌ها می‌توانند از خدمات علمی این مجموعه بهره‌مند شوند.

 وی به مرکز نوآوری این مجموعه نیز اشاره کرد و افزود: این مرکز که از چندی پیش در این مرکز تحقیقاتی مستقر شده است، پذیرای گروه‌های مختلف دانش بنیان، نوآور، استارت‌آپ و دیگر مجموعه‌های مرتبط با این حوزه است از این رو از تمامی شرکت‌های فعال در زمینه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی دعوت می‌کنیم تا از امکانات این مجموعه برخوردار شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support