EN

همزمان با برگزاری نخستین کنفرانس و نمایشگاه مدیریت فناوری محصولات دانش بنیان در صنعت نفت؛

آخرین دستاوردهای پژوهش و فناوری پژوهشگاه صنعت نفت ارائه شد

معاون فناوري و روابط بين‌الملل، رئيس پرديس‌هاي پايين‌دستي و انرژي و محيط‌زيست، معاون پرديس بالادستي، رئيس مركز نوآوري

همزمان با برگزاری نخستین کنفرانس و نمایشگاه مدیریت فناوری محصولات دانش بنیان در صنعت نفت؛

آخرین دستاوردهای پژوهش و فناوری پژوهشگاه صنعت نفت ارائه شد

آخرین دستاوردهای پژوهش و فناوری پژوهشگاه صنعت نفت در قالب پنل تخصصی در حاشیه نخستین کنفرانس و نمایشگاه مدیریت فناوری محصولات دانش بنیان در صنعت نفت روز چهارشنبه 23 آذرماه در محل پژوهشگاه صنعت نفت ارائه شد.

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه صنعت نفت در این نشست تخصصی استراتژی‌های جدید پژوهشگاه در حوزه کسب و کار و همچنین برنامه‌های این سازمان پژوهشی جهت همکاری با شرکت‌های دانش بنیان مطرح شد تا بتواند در آینده همکاری مناسب‌تری را با این شرکت‌ها در حوزه نفت و گاز گسترش بخشد.

بر اساس این گزارش، معرفی محصولات تجاری‌سازی شده پژوهشگاه توسط شرکت‌های دانش بنیان از موضوعات مطرح شده در این پنل تخصصی بود و همچنین در این نشست تاکید شد که پژوهشگاه درصدد است تا با بخش خصوصی و شرکت‌های دانش بنیان با هدف تکمیل دستاوردهای این شرکت‌ها و نفوذ در بازار صنعت نفت همکاری نماید.

از دیگر اهداف برگزاری این نشست می‌توان به ایجاد شبکه‌های همکاری فناورانه با شرکت‌های دانش بنیان در حوزه کسب و کار پژوهشگاه اشاره کرد چرا که مدیران این مجموعه معتقد هستند که دستیابی به اهداف و ماموریت‌های این سازمان از طریق شبکه‌های فناورانه و هم‌افزایی با بخش خصوصی می‌تواند به دانش بنیان شدن صنعت نفت و دستیابی به اهداف این صنعت کمک کند.

این گزارش می‌افزاید در این رویداد علمی، دستاوردهای پژوهشگاه صنعت نفت با رویکرد دانش‌بنیان در حوزه‌های پایین‌دست، بالادست و انرژی و محیط‌ زیست ارائه شد.

همچنین در این نشست تخصصی به پتانسیل و توانمندی‌های مرکز نوآوری پژوهشگاه صنعت نفت اشاره گردید و تاکید شد که این مرکز درصدد است تا با ایجاد بستر مناسب برای شرکت‌های دانش‌بنیان، شتاب‌دهنده‌ها و بخش خصوصی به تولید دانش فنی قابل عرضه در صنعت نفت کمک نماید.

گفتنی است در این پنل تخصصی، معاون فناوری و روابط بین‌الملل، رئیس پردیس‌های پایین‌دستی و انرژی و محیط‌زیست، معاون پردیس بالادستی، رئیس مرکز نوآوری و رئیس پژوهشکده محیط زیست و بیوتکنولوژی پژوهشگاه صنعت نفت به ارائه آخرین‌ دستاوردهای پژوهشگاه و زمینه‌های همکاری این مجموعه با بخش خصوصی پرداختند.

خاطر نشان می‌شود این جلسه با پرسش و پاسخ حاضرین و مطرح کردن زمینه‌های همکاری از سوی برخی از شرکت‌های دانش بنیان به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support