EN

تفاهم نامه همکاری مشترک میان پژوهشگاه صنعت نفت و صندوق پژوهش و فناوری صنعت نفت امضاء شد

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری صنعت نفت،رئیس پژوهشگاه صنعت نفت،كنفرانس و نمايشگاه مديريت فناوري محصولات دانش بنيان در صنعت نفت

تفاهم نامه همکاری میان پژوهشگاه صنعت نفت و صندوق پژوهش و فناوری صنعت نفت در راستای توسعه زیست بوم نوآوری و فناوری کشور در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در مركز همايش‌هاي بين‌المللي پژوهشگاه صنعت نفت منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، تدوین چارچوبی برای همکاری مشترک میان دو شرکت یکی از اهدافی است که در این تفاهم نامه دنبال می شود.

بر همین اساس طراحی و اجرای روش‌های تامین مالی در پروژه های  مربوط به صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و همچنین بهره برداری از ظرفیت‌های مرتبط داخلی و بین المللی از موضوعات این تفاهم نامه است.

این گزارش می افزاید بسترسازی برای هم افزایی میان بازیگران زیست بوم نوآوری حوزه نفت، گاز و پتروشیمی با رویکرد توسعه فناوری و ساخت داخل تجهیزات و خدمات را  می‎توان بخشی از همکاری طرفین در قالب این تفاهم نامه برشمرد.

خاطرنشان می شود مدت این تفاهم نامه سه سال است که روز پنج شنبه 24 آذرماه در آخرین روز از كنفرانس و نمايشگاه مديريت فناوري محصولات دانش بنيان در صنعت نفت میان رئیس پژوهشگاه صنعت نفت و مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری صنعت نفت به امضاء رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support