در مراسم اختتامیه نخستین کنفرانس مدیریت فناوری محصولات دانش بنیان در صنعت نفت؛

بانوان پژوهشگر منتخب پژوهشگاه صنعت نفت معرفی شدند

زينب قيصري، مشاور وزير نفت در امور زنان،بانوان پژوهشگر صنعت نفت، پژوهشگاه صنعت نفت

در مراسم اختتامیه نخستین کنفرانس مدیریت فناوری محصولات دانش بنیان در صنعت نفت؛

بانوان پژوهشگر منتخب پژوهشگاه صنعت نفت معرفی شدند

زینب قیصری، مشاور وزیر نفت در امور زنان، در اختتامیه نخستین کنفرانس مدیریت فناوری محصولات دانش بنیان در صنعت نفت که روز پنج‌شنبه 24 آذر در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد، با بیان این‌ اینکه امیدواریم برگزاری این‌ مراسم منجر به ارتباط بیشتر وزارت نفت و شرکت‌های دانش بنیان شود، گفت: فعالیت بانوان تا پیش از انقلاب اسلامی در صنعت نفت تخصص محور نبوده است ولی خوشبختانه هم‌اکنون بسیاری از بانوان این صنعت در حوزه‌های تخصصی فعالیت می‌کنند.

وی ادامه داد: بانوان شاغل در صنعت نفت حدود 17 هزار نفر می‌باشند که بخش عمده‌ای از این افراد با جذب نخبگی وارد این صنعت شده‌اند و هم‌اکنون در حوزه پژوهش و نواوری مشغول به فعالیت هستند.

ایشان به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص توسعه شرکت‌های دانش بنیان نیز اشاره کرد و گفت: هم اکنون بیش از 700 شرکت دانش بنیان با مدیریت بانوان در کشور فعال است و امیدواریم بستری فراهم شود که این افراد بتوانند توانایی خود را به نحو مناسب‌تری توسعه بخشند.

خاطر نشان می‌شود در این مراسم از بانوان پژوهشگر منتخب صنعت نفت در سال 1401 نیز تقدیر به عمل آمد که خانم‌ها حمیده ثمره جهرمی، فهمیه نادری، نصرت ایزدی و مریم میرشاهانی به عنوان بانوان پژوهشگر برگزیده پژوهشگاه صنعت نفت مورد تقدیر قرار گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support