EN

با همکاری پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی؛

گسترش سبد سوخت، ارزیابی و اندازه‌گیری پارامتر‌های سوخت انجام خواهد گرفت

دکتر رضا کاظم نژاد،مدیر پژوهش و فناوری شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی،پژوهشگاه صنعت نفت،آلكيلاسيون،پارامتر‌های سوخت

با همکاری پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی؛

گسترش سبد سوخت، ارزیابی و اندازه‌گیری پارامتر‌های سوخت انجام خواهد گرفت

نشست مشترکی میان مدیران پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران با هدف توسعه همکاری‌های مشترک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، دکتر رضا کاظم نژاد، مدیر پژوهش و فناوری شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی در حاشیه بازدیدی که از آزمایشگاه‌ها و پایلوت‌های پژوهشگاه صنعت نفت داشتند، به اهداف این بازدید نیز اشاره کرد و گفت: آشنایی با امکانات پژوهشگاه صنعت نفت در بخش سوخت و انرژی مهم‌ترین هدف بازدید امروز محسوب می‌شود و امیدواریم بتوانیم با همکاری دو مجموعه، شاهد فعالیت‌های مشترک، نظیر گسترش سبد سوخت و ارزیابی و اندازه گیری پارامتر‎های سوخت باشیم.

وی در ادامه افزود: نشست مشترکی را با رئیس پژوهشگاه نیز برگزار کردیم و امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم در زمینه استفاده از سوخت متانول و همچنین فرایند آلکیلاسیون به توافقات مشترکی دست یابیم.

مدیر پژوهش و فناوری شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی پژوهشگاه صنعت نفت را یک مرکز علمی – پژوهشی  دانست و دراین‌باره گفت: پژوهشگاه علاوه بر امکانات و تجهیزات مناسب، از نیروی انسانی زبده و بسیار متخصصی برخوردار است؛ از این رو باید تلاش کنیم که از نیروی پژوهشی فعال در این مرکز علمی در راستای منافع کشور استفاده حداکثری نماییم.

وی در ادامه پژوهشگاه را یکی از مهم‌ترین مراکز تحقیقاتی کشور دانست و افزود: این مرکز پژوهشی از پتانسیل بسیار بالایی در کشور برخوردار است از این رو می‌تواند درآمدزایی بالایی را برای صنعت نفت کشور ایجاد کند.

ایشان به جایگاه کشور در زمینه تولید نفت نیز اشاره کرد و گفت: حضور مراکزی نظیر پژوهشگاه صنعت نفت از یک‌سو  برای صنعت عظیم نفت الزام به حساب می‌آید و از سوی دیگر می‌توان از امکانات و پتانسیل موجود در این‌گونه سازمان‌ها در جهت رفع معضلات و اعتلای صنعت نفت بهره‌مند شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support