مهار تورم و رشد تولید

بازدید مدیران اتحادیه صادرکنندگان خدمات فنی کشور روسیه از توانمندی‌های پژوهشگاه صنعت نفت

پژوهشگاه صنعت نفت،اتحاديه صادركنندگان خدمات فني، شرکت روسی،

مدیران پژوهشگاه صنعت نفت و اتحادیه صادرکنندگان خدمات فنی در حوزه انرژیِ کشور روسیه نشست مشترکی با هدف توسعه همکاری‌های دو جانبه برگزار کردند.

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، نمایندگانی از 45 شرکت روسی با هدف اعلام نیازمندی‌های کشور روسیه در حوزه صنعت نفت، در ایران حاضر شدند و به دنبال آن مذاکراتی را با مدیران پژوهشگاه صنعت نفت برگزار کردند.

بر همین اساس، مدیران اتحادیه صادرکنندگان خدمات فنی در حوزه انرژیِ کشور روسیه از توانمندی‌ها و پتانسیل موجود در پژوهشگاه صنعت نفت در حوزه‌های بالادست، پایین‌‌دست و انرژی و محیط زیست بازدید کردند و مقرر شد که همکاری‌های آتی طرفین در قالب قرارداد و تفاهم‌نامه دنبال شود.

 گفتنی است در این دیدار که با حضور رئیس پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد، بر توسعه همکاری‌های فناورانه ایران و روسیه تاکید شد و تبادل دانش، فناوری و محصول از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه مورد بررسی طرفین قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support