EN

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت در مراسم معارفه سرپرست جدید روابط‌عمومی:

بکار‌گیری ظرفیت‌های روابط عمومی با نگاه نوآورانه و تحول‌گرا

دکتر کلانتری، پژوهشگاه صنعت نفت، مهدی میرآخوری

مراسم معارفه مهدی میرآخوری سرپرست جدید روابط‌عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، با حضور دکتر کلانتری اصل و جمعی از مدیران و کارکنان برگزار شد.

در این مراسم، دکتر کلانتری، ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند و شایسته آقای مهندس روزبهانی، رئیس پیشین این واحد، تغییر را امری مطلوب و انتصاب آقای مهدی میرآخوری را با توجه به سوابق علمی، اجرایی و مدیریتی انتخابی مناسب برای این مسئولیت خواند و نسبت به بهبود روزافزون فعالیت‌های واحد روابط‌عمومی ابراز امیدواری کرد.

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت، روابط‌عمومی را یکی از ارکان‌ مهم سازمان دانست و در این‌باره گفت: ارتباطات برون سازمانی و درون‌سازمانی و همچنین ارتباط با سطوح و نهاد‌های بیرون از پژوهشگاه صنعت نفت از مواردی است که باید بدان توجه جدی شود؛ از این رو استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود با نگاه تحول‌گرا، برای معرفی هر چه بهتر توانمندی‌های سازمان باید در دستور کار این واحد قرار گیرد.

ایشان در ادامه با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری در نام‌گذاری شعار سال با عنوان «مهار تورم، رشد تولید»، اظهار داشت: ‌اکنون کشور در حال گذار به سمت رویکرد‌های مرتبط با فناوری است و در این مسیر یادگیری مداوم، به روز‌رسانی آموخته‌های پیشین و همچنین کسب مهارت امری لازم و ضروری است و همواره باید بر سرعت و شتاب یادگیری به منظور دستیابی به دانش‌‌ها و فناوری‌های روز دنیا توجه ویژه‌ای شود.

دکتر کلانتری، پژوهشگاه صنعت نفت را یک سازمان فناورانه و پژوهش محور خواند و گفت: از آن‌جا که حرکت به سوی تولیدات  فناوری و دانش بنیان در کشور از ضرورت‌های توسعه و پیشرفت می‌باشد مراکز تحقیقاتی نیز باید در این مسیر گام بردارند که خوشبختانه پژوهشگاه صنعت نفت در این زمینه پیش‌رو بوده و با حضور نیرو‌های متخصص و توانمند خود توانسته منشاء اقدامات موثری در صنعت باشد.

گفتنی است، در پایان مراسم، از سوی رئیس پژوهشگاه صنعت نفت حکم آقای مهدی میرآخوری به عنوان سرپرست جدید روابط‌عمومی به ایشان اعطاء و از زحمات مهندس احمد روز‌بهانی، رئیس پیشین این واحد نیز تقدیر به عمل آمد.

خاطر نشان می‌شود، آقای مهدی میرآخوری بیش از 18 سال سابقه فعالیت در صنعت نفت را در کارنامه خود دارد و دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم اجتماعی بوده  و پیش از این مسئولیت روابط‌عمومی شرکت نفت خزر را برعهده داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support