EN

با هدف تدوین راهبردها و سیاست ها؛

شورای راهبردی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز تهران برگزار شد

اولین جلسه شورای راهبردی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت،گاز، پالایش و پتروشیمی سال 1402 با هدف تعیین خط مشی‌ها و سیاست های پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، در این نشست که به ریاست دکتر بزمی، معاون فناوری و روابط بین‌الملل پژوهشگاه برگزار شد بر حضور فناورانه پژوهشگاه در این رویداد بین‌المللی و تاثیر‌گذار تاکید و همچنین رویکرد‌ها و محور‌های این مرکز تحقیقاتی با هدف ارائه شایسته  فعالیت ها و دستاوردهای فناورانه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش چگونگی ارائه توانمندی‌ها، فعالیت ‎ها، دستاوردها و محصولات فناورانه، بررسی ظرفیت‌های موجود، همکاری با شرکت‌های دانش‌ بنیان، عقد قرارداد و تفاهم‌نامه‌ها با شرکت‌های دانش بنیان و تعیین شعار پژوهشگاه در بیست و هفتمین نمایشگاه نفت و گاز تهران از دیگر موضوعاتی بود که در اولین نشست شورای راهبردی پژوهشگاه صنعت نفت مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

گفتنی است این جلسه با حضور تعدادی از مدیران و روسای این سازمان روز دو‌شنبه مورخ 28 فروردین ماه در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support