EN

با حضور دکتر کلانتری اصل؛

نشست هم‌اندیشی بانوان شاغل در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد

دکتر عظیم کلانتری اصل، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت، در نشست هم‌اندیشی بانوان شاغل در پژوهشگاه، ضمن قدردانی از زحمات مشاور سابق بانوانِ این مجموعه گفت: در پژوهشگاه صنعت نفت بانوانِ توانمند بسیاری حضور دارند و می‌توانند در فرصت‌های متعدد از پتانسیل و ظرفیت‌ آن‌ها در راستای اهداف این مرکز تحقیقاتی بهره‌مند شد.

ایشان اظهار داشت: شناسایی بانوان توانمند، متعهد و متخصص باید از اولویت‌ها باشد و برگزاری دوره‌های توانمند‌سازی مدیریتی، اجرایی و ارتباط با صنعت به تقویت و توسعه توانمندی‌‌های این قشر در پژوهشگاه کمک خواهد کرد.

رئیس پژوهشگاه همچنین تصریح کرد: بخشی از بانوان این مجموعه در حوزه‌های خدماتی و دفتری فعالیت می‌کنند که می‌توان با برگزاری دوره‌های آموزشی مناسب و مرتبط، به آشنایی بیشتر آن‌ها با اهداف و ماموریت‌های سازمان کمک کرد تا فعالیت‌ها با دانش و سهولت بیشتری دنبال شود.

ایشان با بیان اینکه همواره از فرصت‌های مختلف برای معرفی بانوان پژوهشگاه استفاده کرده‌ایم، اظهار داشت: همایش فناوری وزارت نفت و همچنین زنان تاثیر‌گذار دو رویداد مهم در سال گذشته بوده‌اند که بانوان تلاشگر و محققان این سازمان در آن معرفی شده‌اند.

وی در خاتمه تاکید کرد : همواره تلاش خواهیم کرد که در چارچوب ضوابط و قوانین موجود نیاز‌های این افراد را مرتفع و در مسیر رشد و تعالی آن‌ها موانع را برطرف سازیم.

گفتنی است مهندس روشنک فروزان‌فر، مشاور جدید بانوان پژوهشگاه صنعت نفت در این جلسه برنامه‌های جدید امور بانوان را ارائه و بر مواردی نظیر شناسایی بانوان توانمند، تهیه بانک اطلاعاتی بانوان شاخص، تشکیل کمیته‌های اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و همچنین توسعه تعامل بانوان تاکید کرد.

شایان ذکر است، این نشست که با حضور رئیس پژوهشگاه صنعت نفت و مشاور امور بانوان برگزار شد، با پرسش و پاسخ از سوی حاضرین خاتمه یافت.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support