EN

به مناسبت روز جهانی بهداشت حرفه ای؛

از كاركنان واحد بهداشت، ايمني و محيط زيست پژوهشگاه صنعت نفت تقدير به عمل آمد

احد بهداشت، ايمني، محيط زيست،پژوهشگاه صنعت نفت، دکتر کلانتری اصل، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت

مراسم بزرگداشت روز جهاني بهداشت حرفه‌اي با حضور دکتر عظیم کلانتری اصل ، رئيس پژوهشگاه صنعت نفت، مدير و كاركنان واحد بهداشت، ايمني، محيط زيست و پدافند غير عامل روز شنبه 9 ارديبهشت‌ماه برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومي پژوهشگاه صنعت نفت، دكتر كلانتري اصل، رئيس پژوهشگاه صنعت نفت، در اين مراسم ضمن قدرداني از فعاليت‌ها و تلاش كاركنان اين واحد گفت: بهداشت حرفه‌اي در سازمان‌ها از جايگاه ويژه‌ و مهمی برخوردار است و پژوهشگاه صنعت نفت نيز بايد اين موضوع را در اولويت فعالیت های خود قرار دهد.

وي در همين راستا تصريح كرد: در سيستم‌هاي پويا و فعال همانند پژوهشگاه صنعت نفت، مميزي مسائل مرتبط با حوزه ايمني بسيار حائز اهميت است، از اين رو كاركنان اين بخش همواره بايد دانش و تجربيات خود را به‌روزرساني كنند.

رئيس پژوهشگاه صنعت نفت ادامه داد: همواره در تلاش هستيم دانش و تجربیات کسب شده در پژوهشگاه را حفظ، تقويت و تكميل نماييم و در اين راستا از ايده‌هاي فناورانه و نوآورانه تمام كاركنان كه دربرگيرنده نگاه تحولي است استقبال خواهيم كرد و اميدواريم با این رويكرد بتوانيم گام مثبتي را در جهت ارتقاء و پيشرفت این سازمان برداريم.

گفتني است در خاتمه مراسم، با اهدای لوح سپاس از سوي رئيس پژوهشگاه صنعت نفت از كاركنان واحد بهداشت، ايمني، محيط زيست و پدافند غير عامل تقدیر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *