EN

دکتر کلانتری اصل در مراسم معارفه سرپرست امور حقوقی و پیمان‌ها:

توجه بر تنوع قرارداد‌ها از ارکان اساسی امور حقوقی پژوهشگاه صنعت نفت است

پژوهشگاه صنعت نفت، دکتر محسن برهانی، سرپرست واحد امور حقوقی و پیمان ها

مراسم معارفه دکتر محسن برهانی، سرپرست جدید واحد امور حقوقی و پیمان‌های پژوهشگاه صنعت نفت، با حضور دکتر عظیم کلانتری اصل و جمعی از مدیران و کارکنان این سازمان روز دو‌شنبه 11 اردیبهشت‌ماه برگزار شد.

در این مراسم، دکتر کلانتری اصل، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت، واحد امور حقوقی و پیمان‌های پژوهشگاه را از ارکان مهم این سازمان دانست و گفت: تمرکز و هدف اصلی پژوهشگران و فناوران پژوهشگاه صنعت نفت توسعه فناوری و دانش است؛ از سوی دیگر با توجه به ماهیت ساختاری و همچنین تنوع فعالیت‌ها با همکاری ذینفعان دولتی و بخش خصوصی، همواره نیاز است محققان به طرق مختلف با واحد امور حقوقی در ارتباط باشند.

ایشان امور حقوقی را یکی از مهم‌ترین بخش‌های ستادی پژوهشگاه صنعت نفت برشمرد و افزود: پژوهشگاه صنعت نفت به عنوان یک نهاد توسعه دهنده فناوری  همواره با موضوعات حقوقی در ارتباط است، از این رو باید به این مقوله توجه ویژه‌ای شود.

رئیس پژوهشگاه در همین راستا تصریح کرد: تنوع قرارداد‌های این مجموعه با توجه به انواع ذینفعان و مخاطبان بسیار چشم‌‌گیر است؛ از این رو  انتظار می‌رود که امور حقوقی در زمینه‌های مختلف، نظیر مشاوره موضوعی و زمان انجام فعالیت‌ها بتواند از چابکی لازم برخوردار باشد و همکاری با پردیس‌های سه‌گانه و بخش‌های ستادی را در دستور کار خود قرار دهد.

در ادامه این مراسم، دکتر برهانی، سرپرست جدید واحد امور حقوقی و پیمان‌های پژوهشگاه صنعت نفت نیز به اهمیت این واحد اشاره کرد و گفت: همکاری این واحد با سایر بخش‌های پژوهشگاه و همچنین بهبود‌ فرایند‌های موجود یکی از اولویت‌های مهم و اساسی محسوب می‌شود، از این رو سعی خواهیم کرد با پردیس‌ها و واحد‌های ستادی ارتباط نزدیکی داشته باشیم.

وی افزود: از آن‌جا که ماموریت اصلی پژوهشگاه صنعت نفت توسعه فناوری و تمرکز بر مسائل دانش بنیان است، به روز‌رسانی قرارداد‌های جدید یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که باید در دستور کار واحد امور حقوقی و پیمان‌ها قرار گیرد.

گفتنی است، در پایان مراسم، از سوی رئیس پژوهشگاه صنعت نفت حکم دکتر برهانی به عنوان سرپرست جدید واحد امور حقوقی و پیمان‌ها به ایشان اعطاء و از زحمات دکتر زارع‌فر و دکتر علویون نیز تقدیر به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support