EN

مشارکت پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت نفت و گاز سرو

در طراحی واحد کاتالیست هیدروتریتینگ نفتا و نفت سفید

در سومین روز از نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت نفت وگاز سرو، دو قرارداد همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، قرار است این دو مجموعه با امضا این دو قرارداد در زمینه تدوین فرمولاسیون بهینه و طراحی مفهومی اولیه واحد ساخت کاتالیست هیدروتریتینگ نفتا و نفت سفید به منظور تولید صنعتی با یکدیگر همکاری کنند.

دکتر کلانتری اصل، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت در حاشیه امضاء این قرارداد گفت: یکی از راهبردهای اساسی پژوهشگاه صنعت نفت آن است که با شرکت های موفق و صاحب تجربه، دانش های فنی را اجرایی کند و امیدواریم در آینده نزدیک توسعه دانش فنی در صنعت نفت سرعت بیشتری داشته باشد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه شرکت توسعه صنایع نفت و گاز سرو می تواند در روند تکمیل دانش فنی، تجاری سازی و تولید صنعتی کمک نماید.

در ادامه دکتر کریمی، مدیرعامل شرکت سرو با اشاره به همگرایی ایجاد شده در اجرای پروژه های پژوهشی مشترک که منجر به کاهش هزینه های پروژه ها می شود گفت: پژوهشگاه صنعت نفت پرچم دار پروژه های پژوهشی در صنعت نفت است و این مسیر را به خوبی هدایت می کند و تمرکز مناسبی روی شرکت های دانش بنیان ایجاد کرده و تاکنون اتفاقات مثبتی در این زمینه رقم خورده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support