EN

مشارکت پژوهشگاه صنعت نفت و مناطق نفت‌خیز جنوب

برای راه اندازی آزمایشگاه سیالات حفاری در اهواز

پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه نفت تهران قرارداد همکاری منعقد کردند.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، راه اندازی آزمایشگاه‌های مهندسی سیالات حفاری و ارائه خدمات فنی مهندسی پژوهشگاه صنعت نفت در پردیس اهواز با امضا این قرارداد به طور رسمی آغاز شد.

بر اساس این گزارش این همکاری در راستای گسترش فعالیت‌های فناورانه و پژوهش محور جهت دستیابی به تولید صیانتی و پروژه توسعه 28 مخزن شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب می باشد.

در حاشیه امضا این قرارداد مهندس دانشی، مدیر عامل شرکت مناطق نفت خیز جنوب به همکاری این دو مجموعه اشاره کرد و گفت: با اجرای این قرارداد می‌توانیم به صورت علمی‌تر در صنعت حفاری فعالیت کنیم.

وی با تاکید بر اینکه پژوهشگاه صنعت نفت از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است افزود: صنعت نفت، صنعتی تخصصی و دانش بنیان محسوب می‌شود که باید به مجموعه‌های مرتبط به آن از جمله دانشگاه صنعت نفت و پژوهشگاه توجه ویژه‌ای شود.

ایشان ادامه داد: پژوهشگاه صنعت نفت از ظرفیت و توان بالایی برخوردار است و می‌تواند در احیای زنجیره ارزش صنعت نفت به خوبی نقش آفرینی کند و در تمام حوزه های بالادست، میان دست و پایین دست به صورت ویژه‌ای فعالیت نماید.

گفتنی است این قرارداد میان رئیس پژوهشگاه صنعت نفت و مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در سومین روز نمایشگاه به امضاء رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support