با همکاری پژوهشگاه صنعت نفت؛

دانش فنی پروژه‌های فناورانه شرکت ملی نفت پایش و مستندسازی می‌شود

با همکاری پژوهشگاه صنعت نفت؛

دانش فنی پروژه‌های فناورانه شرکت ملی نفت  پایش و مستندسازی می‌شود

در آخرین روز از نمایشگاه نفت تهران، تفاهم نامه‌ای میان پژوهشگاه صنعت نفت و مدیریت پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، انتقال دانش و تجربیات کسب شده در طول مراحل اجرایی پروژه‌های پژوهشی و فناورانه و توسعه دانش فنی در مراحل مختلف کسب فناوری ها شامل مطالعات، آزمایشگاه‌ها، مدل سازی، طراحی و اجرای فناوری ها در میادین نفت و گاز واگذارشده از موضوعات این تفاهم‌نامه به حساب می آید.

همچنین ایجاد شبکه و توسعه همکاری با بازیگران حوزه فناوری و نوآوری در خصوص پایلوت ازدیاد برداشت و همکاری در مدیریت دارایی های فکری را می توان از دیگر موضوعات این تفاهم نامه برشمرد.

قابل ذکر است با توجه به برنامه‌های آتی شرکت ملی نفت درباره افزایش تولید و نگهداشت توان فعلی همچنین ایجاد ظرفیت‌های جدید افزایش تولید از طریق روش ازدیاد برداشت، این تفاهم‌نامه به منظور عمق‌بخشی ساماندهی اطلاعات، ارتقای فعالیت پژوهشی فناورانه و مستند‌سازی تجارب ارزشمند برگرفته از مطالعه تا اجرای پروژه‌های فناورانه در راستای توسعه دانش فنی و پایش فناوری‌های این حوزه منعقد شده است.

گفتنی است این تفاهم نامه میان دکتر سید مهدیا مطهری و دکتر عظیم کلانتری اصل به امضا رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support