EN

رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی، پس‌انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت:

پژوهشگاه صنعت نفت در زنجیره ارزش می‌تواند به عنوان مرجع فعالیت کند

دکتر عبدالحسین بیات، رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی، پس‌انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت در حاشیه پنجمین گردهمایی بازنشستگان پژوهشگاه صنعت نفت ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه معصومه (ع)، به جایگاه ویژه پژوهش و فناوری و همچنین پژوهشگاه صنعت نفت اشاره کرد و گفت: با توجه به آنکه پژوهش از ضرورت‌های پیشرفت و توسعه به حساب می‌آید، از این رو سازمانی نظیر پژوهشگاه صنعت نفت می‌تواند باعث پیشرفت و توسعه کشور شود.

وی با بیان اینکه تمام جوامع برای توسعه و پیشرفت نیاز به پژوهش و تحول دارند، تصریح کرد: پژوهشگاه نه تنها در راستای اهداف صنعت نفت تلاش می‌کند؛ بلکه این مرکز پژوهشی به دلیل نقش آفرینی موثری که داشته است از جایگاه ویژه‌ای در کشور برخوردار  است.

ایشان ضمن قدردانی از تلاش پیشکسوتان این مجموعه گفت: بازنشستگان پژوهشگاه صنعت نفت سال‌های متمادی در این مجموعه استراتژیک و مهم فعالیت کرده‌اند و زیرساخت‌های ارزشمند این سازمان پژوهشی را فراهم ساخته‌اند، از این رو همگان باید قدردان زحمات این افراد باشیم.

دکتر بیات با تاکید بر این‌که پژوهشگاه صنعت نفت در زمینه زنجیره ارزش بسیار فعال عمل می‌کند، تصریح کرد: ما در مجموعه صندوق بازنشستگی، رویکرد زنجیزه ارزش را در اولویت‌های خود قرار داده‌ایم و با بکار‌گیری این رویکرد می‌توانیم در بخش‌های مختلف صنعت نقش‌آفرینی کرده و در نهایت ارزش افزوده ایجاد کنیم؛ از این‌رو از تمام ایده‌ها، تجربیات و ابتکارات بازنشستگان محترم استقبال می‌کنیم و به طور حتم پژوهشگاه بهترین بستر را برای تکمیل این زنجیره می‌تواند فراهم سازد.

ایشان در همین زمینه تصریح کرد: پژوهشگاه صنعت نفت می‌تواند در زمینه زنجیره ارزش به عنوان یک مرجع و راهبر فعالیت نماید و با دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش‌ بنیان در این زمینه اقدامات موثری را رقم زند.

وی با بیان این‌که دوران بازنشستگی یکی از مهم‌ترین بخش زندگی افراد محسوب می‌شود، تصریح کرد: همواره تلاش کرده‌ایم شرایط صندوق به گونه‌ای باشد، که پیشکسوتان از بهترین زیرساخت و شرایط بهره‌مند شوند چرا که معتقد هستیم دوره بازنشستگی آیینه تمام نمای دوران اشتغال است.

گفتنی است، گردهمایی پیشکسوتان پژوهشگاه صنعت نفت، روز یکشنبه 31 اردیبهشت‌ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی این مجموعه با حضور مدیران و بازنشستگان برگزار شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support