EN

با حضور دکتر کلانتری اصل؛

مراسم تکریم و معارفه معاون پشتیبانی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد

مراسم معارفه امیر شهرام شهبا‌ز‌‌خانی سرپرست جدید معاونت پشتیبانی پژوهشگاه صنعت نفت، با حضور دکتر عظیم کلانتری اصل و جمعی از مدیران و کارکنان این مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، در این مراسم دکتر کلانتری اصل، ضمن قدردانی از خدمات آقای ابراهیم علائی، گفت: این معاونت یکی از حساس‌ترین معاونت‌های پژوهشگاه بوده و جزو مجموعه‌هایی است که آثار فعالیت‌ها و نتایج عملکردشان در بخش‌های مختلف سازمان مشهود است.

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت اظهار داشت: خوشبختانه اقدامات خلاقانه و موثری را در معاونت پشتیبانی شاهد بوده‌ایم و امیدواریم با حضور سرپرست جدید نیز این اقدامات با توان بیشتر تسریع و بهبود یابد.

ایشان در خاتمه تصریح کرد: امیدواریم با تلاش و همراهی همگی کارکنان بتوانیم جایگاه پژوهشگاه صنعت نفت را به عنوان یکی از بازو‌های مشورتی وزارت نفت بیش از پیش ارتقاء بخشیم.

گفتنی است، در پایان مراسم، از سوی رئیس پژوهشگاه صنعت نفت حکم آقای امیر شهرام شهبا‌ز‌‌خانی به عنوان سرپرست جدید معاونت پشتیبانی به ایشان اعطاء و از زحمات آقای ابراهیم علائی، معاون پیشین تقدیر به عمل آمد.

خاطر نشان می‌شود، امیر شهرام شهبا‌ز‌‌خانی، بیش از 30 سال سابقه فعالیت در بخش‌های مختلف صنعت نفت را در کارنامه خود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support