مهار تورم و رشد تولید

از سوی پژوهشگاه صنعت نفت؛

دوره آموزشی قوانین بودجه سنواتی برگزار شد

واحد آموزش و تجهیز نیروی انسانی پژوهشگاه صنعت نفت، با هدف افزایش دانش مدیران درخصوص آشنایی با روش‌های بودجه‌ریزی، قوانین حاکم بر بودجه و ضوابط اجرای بودجه سال 1402، دوره آموزشی قوانین بودجه سنواتی و ضوابط اجرایی آن را برای جمعی از روسا و مدیران مالی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برگزار کرد.

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، این دوره با بهره‌گیری از دانش تخصصی برجسته‌ترین اساتید سازمان دیوان محاسبات کشور در حوزه قوانین بودجه، طی دو روز برنامه‌ریزی و اجرا گردید.

بر همین اساس، آشنایی با کارکرد‌های اصلی بودجه در مالیه کشور، بودجه و برنامه‌های توسعه در شرکت ملی نفت ایران، اصول بودجه‌ریزی و قوانین و مقررات حاکم بر بودجه از مباحثی است که در این دوره آموزشی مطرح شد.

بر پایه این گزارش، مروری بر روند اجرای اهداف مقرر در برنامه ششم توسعه، بررسی قوانین برنامه ششم و هفتم با تاکید بر موارد نفتی و آشنایی با نظام و قوانین آمار‌های دولتی و مالی نیز از دیگر موضوعاتی است که از سوی اساتید این دوره ارائه شد.

گفتنی است، واحد آموزش پژوهشگاه صنعت نفت، همه ساله جهت ارتقاء سطح دانش کارشناسان و مدیران شرکت‌های تابعه وزارت نفت اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی فنی تخصصی موردنیاز می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support