EN

با هدف توسعه همکاری‌ها؛

پژوهشگاه صنعت نفت و پالایشگاه نفت تهران نشست مشترک برگزار کردند

برای اولین بار واحد‌های آموزش و مدیریت دانش پژوهشگاه صنعت نفت با هدف برقراری تعامل، تبادل تجارب و دانش پیرامون مباحث آموزش و مدیریت دانش نشست مشترکی را با پالایشگاه تهران برگزار کردند.

به گزارش روابط‌ عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، بررسی مکانیزم‌ها و ابزارهای مدیریت دانش در زمینه آموزشی و یادگیری، گزارشی از فعالیت‎‌ها و اقدامات انجام شده در زمینه مباحث آموزشی طرفین و همچنین بررسی زمینه های همکاری مشترک آموزشی از موضوعات مطرح شده بخش‌های مدیریت دانش و آموزش طرفین بوده است.

این گزارش می افزاید برگزاری دوره های مشترک و استفاده از توانمندی علمی اساتید جهت آموزش ها از دیگر مسائلی است که در این نشست مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

از سوی دیگر برگزاری جلسات مرور پس از عملیات (AAR) در پژوهشگاه و پالایشگاه تهران، بررسی نقشه دانش و پیشرفت آن در دو مجموعه و بهره‌برداری از عواید ناشی از اطلاعات موجود در آن برای تدوین سیاست‌های کلان منابع انسانی و دانشی سازمان در این جلسه از سوی روسای مدیریت دانش هر دو سازمان پیگیری شد.

همچنین روش‌های ایجاد انگیزه در اشتراک‌گذاری انواع دانش در سازمان، طرح عوامل تاثیر‌گذار و پیش برنده در فرآیند‌های مدیریت دانش، ارزیابی ویژگی‌ها و عملکرد سامانه مدیریت دانش نیز از موضوعات مهمی است که در این جلسه مورد بحث و تبادل نظر طرفین قرار گرفت.

خاطر نشان می‌شود با توجه به تنوع و تعداد موضوعاتِ مورد بحث و زمینه‌های مثبت همکاری در حوزه مدیریت دانش و آموزش، در این جلسه بر ضرورت ادامه جلسات تعاملی میان دو مجموعه تاکید و مقرر شد در ارتباطات آتی، با تشکیل “‌جلسات موضوعی” چالش‌های مدیریت دانش بصورت جامع و همچنین برگزاری دوره‌های آموزشی تاثیر‌گذار مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

 گفتنی است این نشست به همت واحد‎های آموزش و تجهیز نیروی انسانی و مدیریت دانش پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support