EN

با هدف ترویج فعالیت‌های علمی و تحقیقاتی؛

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از پژوهشگاه صنعت نفت بازدید کردند

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی و اعضاء‌ انجمن شیمی این دانشگاه با هدف آشنایی با آزمایشگاه‌ها و پایلوت‌های کک، نانو، نفت خام و کاتالیست، روز سه‌شنبه 27 تیر‌ماه از پردیس پایین‌دستی پژوهشگاه صنعت نفت بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، دانشجویان این دانشگاه به منظور آشنایی با فعالیت ‎های مهم پژوهشی و صنعتی پژوهشگاه صنعت نفت در این مرکز علمی- پژوهشی حضور یافتند و با برخی از دستاوردها و امکانات پردیس پایین‌دستی آشنا شدند.

بر همین اساس، کارشناسان پژوهشگاه صنعت نفت دانشجویان را با آخرین فعالیت‌ها و دستاوردهای علمی و فناورانه این مرکز آشنا ساختند.

گفتنی است در این بازدید، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین اعضاء انجمن شیمی این دانشگاه از بخش ‎های مختلف پردیس پایین‌دستی پژوهشگاه صنعت نفت نظیر آزمایشگاه‌ها و پایلوت‌های کک و نفت خام، کاتالیست، پتروشیمی، پایلوت، نانو فناوری و پلیمر بازدید کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support