EN

با حضور رئیس پژوهشگاه صنعت نفت؛

تقدیر از دست اندرکاران آزمایشگاه‌های ارزیابی کیفی فرآورده های نفتی انجام شد

دکتر عظیم کلانتری اصل، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت، در جلسه ای که با حضور مدیران، پژوهشگران و همکاران دست اندرکار انجام خدمات آزمایشگاهی مرتبط با ارزیابی کیفی فرآورده های نفتی برگزار شد از تلاشهای بی وقفه این همکاران قدردانی کرد.

در این جلسه، دکتر کلانتری اصل ضمن اشاره به اهمیت بالای خدمات آزمایشگاهی به عنوان یکی از فعالیت های پژوهشگاه صنعت نفت که به صورت مستمر و مستقیم با تعداد بسیار بالایی از ذی نفعان پژوهشگاه در ارتباط است، انجام صحیح، دقیق و به موقع این فعالیت ها را از جمله موارد اثرگذار در موفقیت برند پژوهشگاه دانست و  همچنین به تاثیر بسزای این ارزیابی ها در رفع مشکلات کشور اشاره نمود.

گفتنی است در این مراسم از همکاران مرتبط با انجام این اقدام ملی در مرکز پژوهش تجزیه و ارزیابی مواد، گروه پژوهش سوخت و احتراق، گروه پژوهش بهینه سازی انرژی، پژوهشکده توسعه فناوری های فرآورش و پالایش نفت، واحد تجاری سازی و فروش فناوری قدردانی و لوح تقدیری از جانب رئیس پژوهشگاه به ایشان اهدا شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support