EN

فصل مشترک همکاری شرکت نفت و گاز غرب و پژوهشگاه صنعت نفت مشخص شد

نگهداشت و افزایش تولید از میدان های نفتی و گازی غرب کشور

در نشست مشترک مدیران و روسای شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب با رئیس پژوهشگاه صنعت نفت ، طرفین به بحث و بررسی دررابطه با ایجاد کارگروه مشترک نفت و گاز به منظور نگهداشت و افزایش تولید به خصوص در میادین مشترک غرب کشور پرداخته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در این نشست که با حضور مهندس محمود نصیری سرپرست شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب ، مدیران و روسای این شرکت و دکتر عظیم کلانتری اصل رئیس پژوهشگاه در ستاد کرمانشاه برگزارشد، مهندس نصیری با بیان اینکه پژوهشگاه صنعت نفت با پتانسیل های علمی ارزشمند می تواند در جهت حل مشکلات فرآیندی، عملیاتی، بالادستی و پایین دستی گام های موثری بردارد تصریح کرد: این مجموعه می‎تواند به رفع نیازهای تخصصی فنی و عملیاتی خصوصا در میادین نفتی و گازی مشترک شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب کمک نماید.

مهندس نصیری ، چالش های زیست محیطی را یکی دیگر از نیازمندی های شرکت در مناطق عملیاتی تابعه برشمرد و گفت: پژوهشگاه صنعت نفت می تواند با استفاده از پتانسیل های علمی و تجربی خود در این زمینه فعالیت نماید.

سرپرست شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در پایان به توانمندی پژوهشگاه در شبکه سازی در سطح کشور اشاره کرد و افزود: این ظرفیت عظیم کمک شایانی به رفع چالش های تولید خصوصا در میادین مشترک می کند و این شرکت برای بهره گیری از این توانمندی ها، آمادگی کامل دارد.

بر اساس این گزارش ، دکتر عظیم کلانتری اصل نیز در ادامه این جلسه با تقدیر از میزبانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب و اقدامات انجام گرفته این شرکت در حوزه های مختلف فنی و عملیاتی به توانمندی های مختلف پژوهشگاه صنعت نفت اشاره و خاطرنشان کرد : پژوهشگاه صنعت نفت در زمینه های نگهداشت و افزایش تولید، آموزش‌های تخصصی و فنی و همچنین تشریک مساعی در حوزه های بالادست، پایین دست و محیط زیست آمادگی تامین نیازهای تخصصی و فناورانه این شرکت را دارد.

وی با اشاره به نگاه فرامنطقه ای پژوهشگاه صنعت نفت در سطح کشور گفت: این مجموعه آمادگی توسعه ارتباط با دانشگاه‌ها، شرکت های دانش بنیان و شرکت های توانمند در سطح کشور را دارد و همچنین آمادگی همکاری در مباحث اجرا، مجری گری فناوری و مدیریت فناوری متناسب با نیازهای کشور به خصوص شرکت نفت مناطق مرکزی ایران وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support