همزمان با هفته پژوهش،

دومین رویداد پترو تک در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار خواهد شد

دومین رویداد پتروتک همزمان با هفته پژوهش توسط پژوهشگاه صنعت نفت و با مشارکت و حمایت معاونت مهندسی پژوهش و فناوری وزارت نفت، دانشگاه صنعت نفت و همچنین شرکت‌های اصلی و تابعه وزارت نفت در آذر ماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌ عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، دکتر عظیم کلانتری اصل، رئیس پژوهشگاه و دبیر اجرایی این رویداد در این باره گفت: در سال مهار تورم و رشد تولید، شاهد شکوفایی صنعت نفت دانش‌بنیان و توجه بیشتر این صنعت عظیم به انجام پژوهش‌ های کاربردی منتج به محصول نوآورانه و خدمات فناورانه خواهیم بود که در رویداد پتروتک بخشی از این توانمندی به ذی‌نفعان ارائه خواهد شد.

وی در همین راستا تصریح کرد: با بهره‌گیری از درس آموخته‌ های نخستین دوره برگزاری رویداد پتروتک، قرار است در این دوره فضای نمایشگاهی رویداد توسعه یافته و در خصوص نشست‌ های تخصصصی نیز به گونه‌ای برنامه‌ریزی‌ ها انجام شود تا مجموعه اقدامات وزارت نفت در حوزه توسعه پژوهش و فناوری به منظور ایجاد فرایندی منسجم و با هدف شناسایی و اتخاذ تدابیر حمایتی از زیست بوم نوآوری وزارت نفت به خوبی تبیین شود.

گفتنی است این رویداد طی روز‌های 28 تا 30 آذر ماه در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار خواهد شد و شرکت‌های دانش‌بنیان و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرایط حضور در این رویداد می‌توانند به صفحه اینترنتی https://petrotechconference.ir  مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support