EN

در دیدار رئیس دانشگاه صنعت نفت با وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تأکید شد

لزوم افزایش همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوی و دانشگاه صنعت نفت

رئیس دانشگاه صنعت نفت در دیدار با وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به دستاوردها و امکانات دانشگاه صنعت نفت به‌منظور تقویت دانشگاه صنعت نفت خواستار همکاری بیشتر این وزارتخانه با دانشگاه شد.

به گزارش شانا به نقل از دانشگاه صنعت نفت، محمد چهاردولی ضمن بیان جایگاه ویژه دانشگاه صنعت نفت در تربیت نیروی انسانی مورد نیاز صنعت نفت با اشاره به دستاوردها و امکانات دانشگاه صنعت نفت و نمونه ارتباط دانشگاه با صنعت، خواستار همکاری و تعامل بیشتر وزارت علوم، تحقیقات و فناوی به‌منظور تقویت دانشگاه و ایجاد رشته‌های جدید در دانشگاه شد.

 محمدعلی زلفی‌گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری نیز در این دیدار ضمن حمایت از فعالیت‌های انجام‌شده در دانشگاه اظهار امیدواری کرد که دانشگاه صنعت نفت نقش‌آفرینی مؤثری در زمینه‌های علمی، پژوهشی و فرهنگی داشته باشد و نمونه‌ای موفق از ارتباط دانشگاه با صنعت را ارائه کند.

بر پایه این گزارش، وحیدرضا زیدی‌فرد، معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری و عظیم‌ کلانتری‌اصل، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت نیز در این دیدار حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support