EN

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت:

قراردادهایی به ارزش ۱۰۰۰ میلیارد تومان در دومین رویداد «پتروتِک» امضا می‌شوند

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت گفت: در حاشیه رویداد پتروتک چند قرارداد به ارزش هزار میلیارد تومان و ده‌ها توافق‌نامه با شرکت‌های دانش‌بنیان امضا خواهد شد.

به گزارش خبرنگار شانا، عظیم کلانتری‌اصل امروز (سه‌شنبه، ۲۸ آذرماه) در دومین کنفرانس و نمایشگاه مدیریت فناوری و افزایش تولید دانش‌بنیان در زنجیره ارزش صنعت نفت اظهار کرد: صنعت نفت کشور از گذشته تاکنون مورد تحریم و تهاجم کشورهای غربی و استکبار جهانی بوده است، از این رو تنها راه خودکفایی این صنعت ایستادن روی پای خود با تکیه بر شرکت‌های دانش‌بنیان و مراکز تحقیقاتی است.

وی برگزاری این رویداد علمی را فرصتی مناسب برای شناخت توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان دانست و افزود: امروز در این رویداد ۲۲ نشست تخصصی به‌منظور رفع چالش‌های فناورانه صنعت نفت کشور برگزار می‌شود.

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت با اشاره به برگزاری نمایشگاه جانبی با ۱۲۰ غرفه در حاشیه این رویداد تصریح کرد: این غرفه‌ها همسو با حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان به‌صورت رایگان به آنها برای معرفی توانمندی‌های خود واگذار شده است.

کلانتری‌اصل اظهار کرد: در حاشیه این رویداد چند قرارداد به ارزش هزار میلیارد تومان و ده‌ها توافق‌نامه با شرکت‌های دانش‌بنیان امضا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *