EN

با رویکرد تبادل تجارب و هم افزایی توانمندی های مدیریت دانش در صنعت نفت

دومین نشست تخصصی مدیریت دانش شرکت های پالایشی وزارت نفت برگزار شد

دومین نشست تخصصی مدیریت دانش شرکت های پالایشی وزارت نفت با رویکرد تبادل تجارب و هم افزایی توانمندی های مدیریت دانش در صنعت نفت در سالن همایش های پژوهشگاه صنعت نفت  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، در این جلسه که به همت واحد اطلاعات علمی و مدیریت دانش پژوهشگاه برگزار شد، چالش های موجود در زمینه استقرار فرآیندهای مدیریت دانش با توجه به سه معیار رهبری، استراتژی و فرهنگ سازمانی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و راهکارهایی در جهت رفع چالش‌ها ارائه شد.

بر پایه این گزارش، ترسیم نقشه های دانش  بحرانی شرکت ها، تشکیل کارگروه ارزیابان از متولیان مدیریت دانش شرکت ها برای پایش فعالیت های مدیریت دانش، ایجاد کمیته های تخصصی مدیریت دانش در سطح وزارت نفت و همسان سازی در استقرار فرآیندهای مدیریت دانش برای شرکت هایی که در مراحل آغازین می‌باشند، از موضوعات مطرح شده در این نشست تخصصی بود.

همچنین از دیگر مواردی که در این جلسه عنوان شد می‎توان به برگزاری جشنواره و کنفرانس مدیریت دانش در سطح وزارت نفت، معرفی روش های اطلاع رسانی تاثیرگذار و آئین نامه انگیزش و پاداش دهی اشاره کرد.

شایان ذکر است در این جلسه بر حمایت مدیران ارشد شرکت ها به عنوان رکن اصلی در موفقیت یا شکست فرآیندهای  پیاده سازی مدیریت دانش تاکید شد.

گفتنی است  این نشست با حضور روسای مدیریت دانش پالایشگاه‌های آبادان،  تهران، اصفهان، بندرعباس، ستاره خلیج فارس، تبریز، کرمانشاه و نمایندگان اداره کل امور پژوهش وزارت نفت برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support