EN

به میزبانی پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس؛

سومین نشست تخصصی مدیریت دانش شرکت‌های پالایشی وزارت نفت برگزار شد

در راستای تبادل تجارب و هم‌افزائی توانمندی‌های مدیریت دانش در صنعت نفت، سومین نشست تخصصی به همت واحد اطلاعات علمی و مدیریت دانش پژوهشگاه صنعت نفت و به میزبانی پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، در این نشست تخصصی به بررسی راهکارهای موثر در رفع چالش‌های مدیریت دانش در سه حوزه ساختار فرآیند، فناوری اطلاعات و چرخه دانش، بازنگری دوره‌های آموزشی و تخصصی مدیریت دانش، تشکیل کمیته راهبری مدیریت دانش با شرکت‌های پالایشی وزارت نفت پرداخته شد.

همچنین در ادامه این جلسه بر موضوعاتی نظیر ایجاد ساختار شکست دانشی بین پالایشگاه‌ها به منظور برگزاری جلسات cop، یکسان سازی دستورالعمل‌ها، لزوم یکپارچه نمودن بستر نرم‌افزار مدیریت دانش بین پالایشگاه‌ها و تدوین نقشه راه پیاده سازی مدیریت دانش برای پالایشگاه‌هایی که در آغاز مسیر استقرار مدیریت دانش هستند، تاکید شد.

بر پایه این گزارش، در راستای اجرای آموزش کارآمد و موثر مدیریت دانش و با توجه به معیار فرهنگ سازی، پالایشگاه آبادان تجربه موفق خود را با استفاده از روش گیمفیکیشن در این نشست ارائه کرد.

گفتنی است این جلسه با حضور روسای مدیریت دانش پالایشگاه‌های آبادان، تهران، اصفهان، ستاره خلیج فارس، بندرعباس، تبریز، امام خمینی شازند اراک و پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *