EN

همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر

شهردار منطقه 22 از پژوهشگاه صنعت نفت بازديد كرد

شهردار منطقه 22 از پژوهشگاه صنعت نفت بازديد كرد

صبح روز سه‌شنبه سوم خردادماه، همزمان با سالروز آزاد‌سازي خرمشهر شهردار منطقه 22، مهندس وحیدرضا محمدي و هیات همراه ایشان از بخش‌های مختلف پژوهشگاه صنعت نفت بازدید کردند.

به گزارش روابط‌عمومي پژوهشگاه صنعت نفت، در این جلسه که با حضور رئیس پژوهشگاه صنعت نفت و شهردار منطقه 22 برگزار شد، موضوعات عمراني، فنی و همچنین مسائل حقوقی میان اين دو مجموعه مورد بررسي قرار گرفت.

همچنين در اين نشست گزارشي از امكانات و پتانسيل پژوهشگاه صنعت نفت ارائه شد و در خصوص چگونگي استفاده و بكارگيري از توانمندي‌هاي موجود بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

این گزارش می‌افزاید در اين جلسه راهكار‌هاي مشاركت شهرداري در پروژه‌هاي عمراني پژوهشگاه و حمايت از شركت‌هاي دانش بنيان مطرح شد و قرار شد طرفين در اين زمينه همكاري‌هاي خود را توسعه بخشند.

در ادامه شهردار منطقه 22 از برخي پايلوت‌ها و آزمايشگاه‌هاي پرديس‌هاي سه‌گانه نظير ريپي بلاك، كك، مغزه‌هاي نفتي، تصفيه خانه و مركز همايش‌هاي بين‌المللي پژوهشگاه صنعت نفت بازديد كرد.

در خاتمه مديران پژوهشگاه و شهردار اين منطقه بر سر مزار شهيد گمنام پژوهشگاه صنعت نفت نيز حضور يافتند و با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا اداي احترام كردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *