EN

همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر

شهردار منطقه 22 از پژوهشگاه صنعت نفت بازدید کرد

شهردار منطقه 22 از پژوهشگاه صنعت نفت بازديد كرد

صبح روز سه‌شنبه سوم خردادماه، همزمان با سالروز آزاد‌سازی خرمشهر شهردار منطقه 22، مهندس وحیدرضا محمدی و هیات همراه ایشان از بخش‌های مختلف پژوهشگاه صنعت نفت بازدید کردند.

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، در این جلسه که با حضور رئیس پژوهشگاه صنعت نفت و شهردار منطقه 22 برگزار شد، موضوعات عمرانی، فنی و همچنین مسائل حقوقی میان این دو مجموعه مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین در این نشست گزارشی از امکانات و پتانسیل پژوهشگاه صنعت نفت ارائه شد و در خصوص چگونگی استفاده و بکارگیری از توانمندی‌های موجود بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

این گزارش می‌افزاید در این جلسه راهکار‌های مشارکت شهرداری در پروژه‌های عمرانی پژوهشگاه و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان مطرح شد و قرار شد طرفین در این زمینه همکاری‌های خود را توسعه بخشند.

در ادامه شهردار منطقه 22 از برخی پایلوت‌ها و آزمایشگاه‌های پردیس‌های سه‌گانه نظیر ریپی بلاک، کک، مغزه‌های نفتی، تصفیه خانه و مرکز همایش‌های بین‌المللی پژوهشگاه صنعت نفت بازدید کرد.

در خاتمه مدیران پژوهشگاه و شهردار این منطقه بر سر مزار شهید گمنام پژوهشگاه صنعت نفت نیز حضور یافتند و با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support