EN

با همکاری واحد آموزش پژوهشگاه صنعت نفت

دومین دوره تخصصی تحول دیجیتال در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی برگزار شد

دومین دوره تخصصی تحول دیجیتال در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی برگزار شد

دوره آموزشی تحول دیجیتال ویژه مدیران ارشد صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در تاریخ‌ 29 الی 30 اردیبهشت ماه در مرکز آموزش محمود آباد برگزار شد.

اعظم اسدالهی، رئیس آموزش و تجهیز نیروی انسانی پژوهشگاه صنعت نفت در گفتگوی اختصاصی خود با واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت به روند سریع تحولات دنیا و فناوری‌های جدید اشاره کرد و گفت: سازمان‌های پژوهشی و دانشگاه ها باید باتوجه به سرعت پیشرفت تکنولوژی روز دنیا دانش خود را به طور مستمر و با سرعت بیشتری به روزرسانی نمایند.

وی در ادامه افزود: هوش مصنوعی و تحول دیجیتال یکی از تکنولوژی‌های نوظهوری است که امروزه مزیت رقابتی کشورها نیز به حساب می‌آید و از این رو پژوهشگاه صنعت نفت در این زمینه نیز با شرکت جمعی از مدیران ارشد دوره آموزشی تحول دیجیتال را در مرکز آموزش محمود آباد برگزار کرده است.

رئیس آموزش و تجهیز نیروی انسانی پژوهشگاه صنعت نفت به دستاوردهای این دوره اشاره کرد و گفت: آشنایی با موضوعاتی نظیر آمادگی سازمانی و صنعت نفت جهت پیاده سازی تحول دیجیتال، ره نگاشت تحول دیجیتال، هوش مصنوعی، یادگیری عمیق، پالایش داده‌ها، واقعیت مجازی و افزوده و کاربردهای آنها در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی از دستاوردهای این دوره آموزشی است.

وی در ادامه بیان کرد: حذف خطاها و مدل‌سازی داده محور، زیرساختهای لازم جهت پیاده سازی تحول دیجیتال و دوقلوی دیجیتال در مقابل شبیه سازی سنتی از دیگر دستاوردهای این دوره محسوب می‌شود که توسط اساتید مجرب و خبره در زمینه‌های مختلف در حوزه تحول دیجیتال در سطح کشور ارائه شده است.

گفتنی است این دوره آموزشی به همت معاونت فناوری و واحد آموزش و تجهیز نیروی انسانی پژوهشگاه با همکاری هلدینگ دانیال موج و دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات ویژه مدیران ارشد شرکت‌های پتروشیمی مارون، نفت فلات قاره، اداره کل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی و شرکت ملی گاز برگزار شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support