EN

نمایشگاه خوردگی در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد

نمایشگاه خوردگی در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد

نمایشگاه تخصصی خوردگی در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه مورخ 24 و 25 خرداد‌ ماه توسط انجمن خوردگی ایران در مرکز همایش‌های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، تحولات مدیریت خوردگی در عرصه بین‌الملل و نقشه راه مدیریت خوردگی از موضوعاتی است که در اولین روز از این مراسم مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

بر پایه این گزارش، پژوهش‌های انجام شده در خصوص خوردگی میکروبی در پژوهشگاه صنعت نفت و نقش بازرسی فنی در مدیریت خوردگی از دیگر مواردی است که در این نشست تخصصی مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین بررسی عملکرد انواع عایق‌های حرارتی با رویکرد مقاومت به خوردگی و بازدارنده‌های فاز بخار و کاربرد آنها در حفاظت ورق کف مخازن رو زمینی از مهم ترین موضوعات کارگاه‌های این نمایشگاه است.

براساس این گزارش، کارگاه تعمیرات و پوشش دهی خطوط لوله و تجهیزات با استفاده از مواد کامپوزیتی و بررسی آنالیز خوردگی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی توسط نرم افزار sonogrid از دیگر موضوعات کارگاه‌های این مراسم می‌باشد.

گفتنی است این نمایشگاه طی دو روز باحضور مدیران حوزه خوردگی و برگزاری چندین کارگاه در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support