در مراسم معارفه سرپرست جدید حراست پژوهشگاه صنعت نفت بر ایجاد و حفظ محیطی آرام برای پژوهشگران و محققان تاکید شد

دكتر كلانتري اصل،دكتر رضا اميري،پژوهشگاه صنعت نفت

در مراسم معارفه سرپرست جدید حراست پژوهشگاه صنعت نفت؛

بر ایجاد و حفظ محیطی آرام برای پژوهشگران و محققان تاکید شد

روز سه شنبه 11 مردادماه مراسم معارفه سرپرست جدید حراست پژوهشگاه صنعت نفت با حضور جمعی از مدیران حراست وزارت نفت، رئیس پژوهشگاه و مدیران این مجموعه برگزار شد.

دکتر کلانتری اصل، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت، در مراسم معارفه سرپرست جدید حراست پژوهشگاه ضمن تشکر از سرپرست محترم قبلی با اشاره به جایگاه با اهمیت این واحد گفت: حراست لحظه‌ای نباید بدون متولیِ متخصص باشد؛ از این رو از رئیس سازمان حراست درخواست شد که برای بزرگ‌ترین مجموعه پژوهشی خاورمیانه فردی متخصص که آشنا با مسائل این مجموعه نیز باشد را انتخاب نمایند.

وی با بیان این‌که در مجموعه‌های پژوهشی فعالیت‌ها همواره باید به صورت تخصصی دنبال شود، تصریح کرد: در این‌گونه مجموعه‌ها فعالیت‌ها بسیار حساس است و با ظرافت بسیاری دنبال می‌شود، خوشبختانه سرپرست جدید حراست پژوهشگاه صنعت نفت از دانش‌آموختگان و متخصصان با دانش حوزه نفت می‌باشند که با موضوع با اهمیت دانش بنیان نیز به خوبی آشنا هستند و در این زمینه از سابقه درخشانی نیز برخوردارند و این امر می‌تواند برای سازمانی همچون پژوهشگاه صنعت نفت مزیت اساسی محسوب شود.

کلانتری ادامه داد: از آن‌جا که ایشان از دانش بالایی برخوردارند نه تنها می‌توانند در مباحث حراستی ما را یاری کنند بلکه می‌توانند به عنوان یک مشاور در مسائل و مشکلات مرتبط با فناوری به پژوهشگاه صنعت نفت کمک نمایند.

ایشان با تاکید بر این‌که وجود آرامش در مراکز تحقیقاتی از اولویت‌های بسیار مهم محسوب می‌شود، گفت: بدون آرامش هیچ مجموعه‌ای به خصوص مراکز پژوهشی نمی‌تواند فعالیت‌های خود را به نحو مناسبی پیش ببرد؛ چرا که پژوهشگران از روحیه خاصی برخوردار هستند و امیدواریم با حضور سرپرست جدید حراست پژوهشگاه این رویه ادامه یابد و محققان و پژوهشگران این مرکز بتوانند به طور شایسته‌تری به فعالیت‌های علمی و تحقیقاتی خود ادامه دهند.

گفتنی است نظارت و کنترل موثر بر تمامی معاملات و قرارداد‌های پیمانکاری، بهره‌گیری از ظرفیت‌های علمی، فنی و مهارتی شرکت‌های دانش بنیان، افزایش سطح کیفی حراستی، حفاظتی و صیانتی در حوزه‌های پرسنلی برخی از مواردی است که در حکم سرپرست جدید حراست پژوهشگاه صنعت نفت آمده است.

خاطر نشان می‌شود در پایان مراسم نیز رئیس پژوهشگاه صنعت نفت ضمن تقدیر از زحمات سرپرست پیشین واحد حراست، برای دکتر رضا امیری به عنوان سرپرست جدید واحد حراست پژوهشگاه صنعت نفت آرزوی موفقیت کرده و حکم جدید ایشان را نیز به وی اعطاء کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support